Setra Man

Shitet nga: Fatoni 21 Sht 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Man A32 Viti 2000 57+2 ulse euro 2 Man motor 4+4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim