Shes ISUZI

Shitet nga: Bajram 26 Shk 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioneta asht kiper asht shum i mienne xhendje te rregullt asht dupllak dizel 2.7 rexhistrim ka deri ne 7 muj 2016 qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim