Shes Kamionin MAN

Shitet nga: sejad 02 Dhj 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kamioni Man Viti i prodhimit 2000
i rexhistruar por i çlajmruar
kontakt 0037744160712
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim