Shes MOTORIN CATERPILLAR CAT

Shitet nga: Drilomi 21 Dhj 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes cat motorin perkins 2009 te ardhur nga. Jasht vendi Tel viber +377444650573
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim