Shes Man Tga full ekstra i sapo ardhur nga jasht

Shitet nga: Valdrin 21 Dhj 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Man Tga 18-430 ne gjendje te rregullt teknike ka retarder intarder tempomat klim 1 vite regjistrim viti 2004 i sapo ardhur nga jasht per ma shum kontakto 044459914 044281307
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim