Shes gomat per xhip isuzi etj

Shitet nga: Driloni 24 Jan 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes gomat me bandasht te aluminit per xhip isuzi troper 400ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim