Shes kamion man 8.163 viti 2000 i goganuar + homul

Shitet nga: privat 10 Tet 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamion man 8.163 viti 2000 i goganuar + homulogim ne gjendje shum te mir qmimi i arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim