Shitet Rami I shlepit per 814 etj

Shitet nga: Admir 16 Shk 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet shlepi qe vendoset ne Kamiona esht I gjat 6metrA. Shlepi e ka Podin alumin ka motorin me sajlle 15metra shitet per arsye se nuk po na hyn ne pun presim blers serioze bojm ndrime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim