Shitet Kamioni Unimog

Shitet nga: fatmir 28 Jan 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni marka Mersedes Unimog viti i prodhimit 1990 i sapo arudh nga jasht i sapo doganuar Unimog UL150 posedon ne menyr kompjuterike e ben hedhjen e krypes ngarkesa e krypes esht 2 kubik gjersia e pllugit 4x4 esht rreth 3 metrav personi kontaktus Fatmiri nr Tel. 044 665 772 qmimi si pas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim