Shitet Kamjoni IVECO Urgjent

Shitet nga: Hamdi Lohaj 30 Jan 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamjonin ne gjendje te rregullt sanaki I tij esht 3.60m shitet urgjent per me shum informata na kontakton ne 044 747 250
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim