Shitet Peugeot Boxer

Shitet nga: Xhemajl 11 Gsh 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 950 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Peugeot boxer 2.5 dizell viti 1997 i sapo ardhur nga gjermania. Ne gjendje shum te mire teknike me 4 goma te reja. I pa doganuar. Bejme edhe ndrrim . Re interesuarit te lajmrohen ne numrin e tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim