Shitet bageri

Shitet nga: adem 23 Shk 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
per info kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim