Shitet bageri LIBEHER 308 viti i prodhimit-1999

Shitet nga: Azem 05 Tet 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bageri eshte ne gjendje te rregullt per me shum kontaktoni ne numrin e telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim