Shitet bageri Poclain viti prodhimit 1987

Shitet nga: Diamant 24 Shk 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet bageri Poclain viti prodhimit 1987, Bejm ndrrime.
Bageri gjindet ne rrugen magjistrale udhkryqi per Brezovic 200m afer fabrikes se Silcaporit
Per me shum informata kontaktoni ne numrat.
Çmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim