Shitet kamion

Shitet nga: Ekrem Hamdiu 05 Gsh 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni urgjent numri kontaktues: 044 130 495
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim