Shitet kamioni

Shitet nga: Blerim 29 Gsh 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioni eshte ne gjendje te rregullt eshte me kobikazh 3,0 dizel viti prodhimit 1988 carada 2 10 m gjersia 4 gjatesia regjistrime edhe 8 muaj Nr kontaktues 045 562638 ju mirepresim me respekt blerimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim