Shitet kamioni mercedes 309 dizel

Shitet nga: blerim 19 Sht 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kamioni mercedes 309 dizel viti 1988 regjistrimi 8 muaj ne gjendje te rregullt na kontaktoni nr 045 562 638 ju mirepresim Blerimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim