Shitet kamjonit Iveko Magirus Deutch

Shitet nga: Diamant 24 Shk 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamjonit Iveko Magirus Deutch, viti prodhimit 1981, gjendja e tij e punes eshte e shkelqyer, te gjitha shpenzimet i ka jashtzakonisht te ulta serviset i ka te kryera me koh nuk ka asnje defekt, posedon regjistrim edhe 10 muaj, Shitet komplet me pllug bores dhe krypore por edhe shitet edhe vetem kamjoni.
Kamjoni eshte dupllak 4x4 per me shum informata kontaktoni ose mundeni me ardh me shiqu npllac gjindemi 200m ne magjistrale qe shkojm per Brezovice afer fabrikes se Silkaporit . Falemiderit
Cmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim