Shitet rimorkio

Shitet nga: Hamza 27 Jan 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes rimorkion e kamionit ndrrimi i mundshem .edhe vajber 37744 953 281
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim