Shitet skipi

Shitet nga: Blerim 21 Gsh 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet skipi MF viti 95 , ndrrim i mundshem me ndonje bager 5-6t
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim