Shitet skipi MF

Shitet nga: Blerim 09 Sht 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet skipi viti 95 ndrrim I mundshem me bAger deri 5 t ose vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim