Shitet urgjent

Shitet nga: arburim ahmeti 09 Shk 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamijoni Esht Ne Gjendje Te Mir Esht Me Bibin Dhe Asht Furgon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim