Shitet urxhent

Shitet nga: Mercedes 14 Dhj 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes 407 i qlajmrum pa denim shum i ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim