Shitet vilushkari urgjent

Shitet nga: Shkodran mehmeti 23 Jan 02:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 950 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Osht ngjendje trregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim