Shitet

Shitet nga: Bardh 28 Jan 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioneta mercedes MB 100 viti i prodhimit 1989
Eshte e regjistruar , shume ne gjendje te mire teknike.Ska nevoj per kurfar investimi.Per me shume info.044-378-604
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim