Shitet

Shitet nga: Aa 04 Mar 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet klipi ne gjendje tmir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim