Shlep per bartjen e automjetit.

Shitet nga: Ekrem 14 Jan 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet shlepi ne gjendje te rregull posedon balancim po ashtu edhe frena per ma shum informata kontakto ne Nr.044/127-702 po ashtu edhe ne Viber
+37744127702
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim