Shlepi 814

Shitet nga: Admir demiri 07 Shk 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni 814 mercedes gjendje te rregullt ka rregjistrim deri gusht apo e ndajm vetem shlepin apo shasin qe ngjitet kamion per barjten e peshes deri 5 ton
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim