Shlepi per ngarkesen e automjeteve

Shitet nga: admir 01 Shk 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet vetem shlepi per ngarkesen dhe terheqjen e automjeteve,eskavatoreve,etj ka edhe motorrin per terheqjen me sajle
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim