Shtapleri ne gjendje shum te mir pune

Shitet nga: Guri 05 Mar 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet shtapleri ne gjendje shum te mir pune i ardhur nga ch per ne shum Inf kontaktoni ne nr Ton Te tlf
045903082
044606694 Öse viber
+41793848058
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim