Sprinter 313cdi FRIGO

Shitet nga: sprinter 20 Nën 00:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet

Mercedes Sprinter 313 cdi

Viti prodhimit 2002

Vellimi motorit 2.2 cdi

I izoluar dhe frigorifer min. temp. 0 grad

Manual 5 shpejtesi

Regjistrim deri ne muajin e 09.2016

Per informata shtes mund te kontaktoni ne nr e tel +386 49 378 688 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim