Sprinter 316

Shitet nga: Avni 04 Nën 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 950 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Sprinter 316 shitet esht ne gjendje te mir teknikisht dhe ka 4 gomat e rea regjistrim ka deri me 24.06.2016 per ma shum info na kontaktoni ne ket numer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim