T A M

Shitet nga: Fadil Salihu 14 Nën 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Esht ne gjendje te rregullt dhe i pershtatshem per pun me nevoj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim