T5

Shitet nga: Azem 30 Sht 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes furgonin wolsfagen T5 1.9 Tdi viti prodhimit ne fund 2004.i po sa ardhur nga jasht ne xhendje shum te mir mekanike dhe motorike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim