Traktor gjerman

Shitet nga: Burhan 09 Dhj 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet traktori ne gjendje te mire pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim