Transport Auto kran

Shitet nga: Ardian 07 Mar 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Transport ne tere Kosoven me kran dhe kipper gjithashtu bejm shitjen e Elementeve te Betoni
~"Tonni Commerce"~
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim