USHITT Flm Merrjepppppp

Shitet nga: enver 03 Shk 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kombi t4 2.4 disel Rks 2 Muaj. Shum I rujtun Dhe i mirmbajtur ngjyra e bardhe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim