Urgjent shitet iveko

Shitet nga: Aga regj 01 Shk 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet iveko ne gjendje te rregullt
I qlajmruar punon prefekt
Bina i qon 2000kg
Prokolica alomin
Viber+37744868641
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim