VOLVO FL 6 FUGON KIPER

Shitet nga: QENANI 12 Sht 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni
I Qlajmruar
Ne gjendje te rregullt teknike
Kiper fugon
Dupllo shpejtsi
Te gjitha elemntet funksionale
Kontakti 044 280 135
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim