VW CRAFTER 2.5 BLUETDI

Shitet nga: Valmir 24 Shk 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes VW Crafter 2.5 BlueTdi i sapoardhur nga Zvicrra ne gjendje te shkelqyer me te gjitha servisat e kryera i gatshem per cdo lloj prove dhe i garantuar

Vw Crafter posedon:
*Liber servisi me komplet historiatin ku te gjitha servisat i posedon ne VW Garazh (AMAG)
* 2 Qelsa
* 240.000
* Viti 2009
Per me shume na kantaktoni ne 045 633 955
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim