VW CRAFTER 2.5 TDI BluEmotion

Shitet nga: Valmir 15 Shk 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Vw Crafter 2.5 TDI bluemotion viti i prodhimit 2010 i sapoardhur nga Zvicrra me gjith serviset e kryera ne VW garazh, pesha bartese 1380KG
230.000km te kaluara me 190.000 servisin e madh komplet te kryer. Pa DOGANE

Viber: 0037745633955
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim