VW T4 1.8 Benxin RKS i Qlajmruar

Shitet nga: Dani 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes VW kombi t4 me prokolic ne gjendje te mir goma te reja M+S me C, bejm ndrrime ,kombi esht I gatshem per pun Rks I qlajmruar pa denim ,Qmim I diskutuar
Viber:+37745366430 Ndrrim me SMART for two
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim