VW t4 2.5 tdi syncro 4×4 1999

Shitet nga: t4 15 Sht 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 100 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet wv t4 me rks km te sigurta me liber nga zvicra i ardhur 175000km me rry dhamzor nderrum 12500km ka garanci 20mi ka kalu.ju mirpresim nderrim vetem me golf 4 bojm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim