VWLt 35 TdI maxi

Shitet nga: ismet 11 Sht 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Eshte i ardhur nga Belgjika
eshte ne gjendje t mir teknike per informata me tutjeshme nr: 045 929 519
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim