Volvo

Shitet nga: Nezir 03 Mar 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamjonin 3aks volvo ne gjendje te rregullt teknike regjistrim i skaduar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim