auto terheqes dhe servis hidraulik

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: K&D AUTO TERHEQES DHE SERVIS HIDRAULIK 28 Sht 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bejm terheqjen deri ne 5 ton ne gjith kosoven si dhe bejm edhe servisimim hidraulik te eskavatoreve,pirunave,veturave etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim