bager komatsu

Shitet nga: rinori 09 Mar 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bageri esht afer 5t ne gjendje te Mir I gatshum per pun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim