bager

Shitet nga: Arsim 27 Jan 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes bagerin benmak 9ton ngjendje tmir teknike me 3 lug tel 044-292-627
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim