carada per mercedes 608

Shitet nga: cerada 02 Dhj 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet carada per mercedes 608 esht prodhim gjerman e ardhur nga gjermania gjatsia 4.10 m gjersia 2 m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim