exkavator

Shitet nga: besim 11 Gsh 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Exkavatoer libher a900b viti 1988 me ajr ftofjen motorri dojq ka problem me pump te komandav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim